Урологія – нарямок медицини, яким нехтувати не варто…

Урологія, хвора тема кожної людини, про неї не люблять говорити, але вона так само важлива в медмцині вцілому, як і будь-який інший фах.

Тоді виникає питання: що таке урологія, і як лікувати урологічні хвоооби?

Урологія – це наука, що вивчає захворювання сечостатевої системи людини.

До лікаря уролога потрібно звертатися, як тільки ви відчуваєте неприємні відчуття в поререку, внизу живота, промежині, калитці, розлади сечовипускання, потенції, тощо.

Які симптоми підкажуть, що слід звертатися до лікаря уролога?

проблеми з сечовипусканням;

зміна кольору сечі зміна запаху сечі біль в попереку;

присутні еректильні розлади;

поява мішків під очима і набряклості.

Щоб правильно поставити діагноз потрібно розрізняти і деякі напрямки, є в урології.

Андрологія – вирішує проблеми з чоловічою урології, а саме:

захворювання нирок, сечового міхура, зміни в статевих органах, венеричні захворювання, і багато інших чинників, що негативно впливають на нормальне життя чоловіка.

Жіноча урологія – вирішує проблемами з нетриманням сечі, що виникли в зв’язку з віковими фактором і запальні захворювання сечовидільної системи.

Дитяча – вирішує проблеми пов’язані з вродженими патологіями сечостатевої системи.

Кожному чоловікові, потрібно дбати про своє здоров’я і звертатися до лікаря за консультацією, навіть якщо скарги на здоров’я відсутні.

Слід пам’ятати, якщо людина веде нерегулярне статеве життя, є підозри, що надбала венеричні хворобами, також в житті присутній низька фізична активність, ваш вік 40+, тоді потрібно в першу чергу йти на консультацію до фахівця, який зможе вчасно запобігти появі проблеми, і якісно надати допомогу.